pravidelný spomínania desať alpské lyžovanie body saláma Mrhať financie

SP v alpskom lyžovaní 2023/24 DNES ⛷️ program, bodovanie

SP lyžovanie [2023/2024] ⇒ ženy: program, výsledky | Skutočnosť.sk

Svetový pohár v alpskom lyžovaní – Wikipédia

Adam Žampa získal v obrovskom slalome v Söldene tri body, víťazom sa stal  Švajčiar Odermatt | SportDnes.sk
Adam Žampa získal v obrovskom slalome v Söldene tri body, víťazom sa stal Švajčiar Odermatt | SportDnes.sk

Adam Žampa získal body do celkovej klasifikácie, vyhral Odermatt

Vlhová najlepšia v prvom kole slovinského slalomu, Shiffrinová vypadla |  Flashscore.sk
Vlhová najlepšia v prvom kole slovinského slalomu, Shiffrinová vypadla | Flashscore.sk

Ďalšie body vo Svetovom pohári nebudú: Žampovi prvá časť kombinácie nevyšla  | Nový Čas
Ďalšie body vo Svetovom pohári nebudú: Žampovi prvá časť kombinácie nevyšla | Nový Čas

Alpské lyžovanie: Val d'Isere 2023 [ŽENY] ▶️ live prenos, program, výsledky  | BetArena.sk
Alpské lyžovanie: Val d'Isere 2023 [ŽENY] ▶️ live prenos, program, výsledky | BetArena.sk

Odermatt potvrdil úlohu favorita, prvé body Andreasa Žampu | Košice Online

Holdenerová vyhrala kombináciu v Lanzerheide 2018 | SPORTNET

Petra Vlhová alebo Mikaela Shiffrinová. Kto získa veľký glóbus?  (špekulácia) | SPORTNET
Petra Vlhová alebo Mikaela Shiffrinová. Kto získa veľký glóbus? (špekulácia) | SPORTNET

Petra Vlhová a zjazd SP vo Val di Fassa: 12. miesto, vyhrala  Gutová-Behramiová | SPORTNET
Petra Vlhová a zjazd SP vo Val di Fassa: 12. miesto, vyhrala Gutová-Behramiová | SPORTNET

Bodovanie SP lyžovanie ⛷️ priebežné poradie žien

SP lyžovanie [2023/2024] » muži: program, poradie | Skutočnosť.sk

Žampa vyjazdil v Soldene dva body do rebríčka Svetového pohára - Relax

Smola Petry Vlhovej v zjazde, body jej tesne ušli | Slovenský olympijský tím

SP Saalbach [2024] ᐈ alpské lyžovanie: výsledky | BetArena.sk

Vlhová nezískala ani bod, preteky nedokončila. Problémy mali aj Ledecká či  Goggiová | SPORTNET
Vlhová nezískala ani bod, preteky nedokončila. Problémy mali aj Ledecká či Goggiová | SPORTNET

Vlhová minula bránku, body zo super G ju obišli - Zimné športy - Športweb

VIDEO Petra Vlhová získala v zjazde ďalšie cenné body: Gutová-Behramiová  navýšila svoj náskok | Športky.sk
VIDEO Petra Vlhová získala v zjazde ďalšie cenné body: Gutová-Behramiová navýšila svoj náskok | Športky.sk