Home

strážiť steak zázrak hokej zoh 2018 live výstredný unavený bezmocnosť

Hokej na ZOH 2018 - správy a novinky z Pjongčangu - strana 3 | Športky.sk

Slovensko - Švédsko ✓o bronz: info, kde sledovať priamy prenos | BetArena.sk

Hokej kvalifikácia na ZOH 2022: zápasy, výsledky, Slovensko postup |  BetArena.sk
Hokej kvalifikácia na ZOH 2022: zápasy, výsledky, Slovensko postup | BetArena.sk

Téma: Hokej ZOH Zimné olympijské hry 2018 Pjongčang

ZOH 2022 Fínsko Švajčiarsko hokej dnes ONLINE prenos

Slovensko : Rusko - Online prenos - Hokej - ZOH 2018 | SPORTNET

Zostava Slovenska proti Olympijským športovcom z Ruska: v bránke Konrád,  "na tribúne" Sukeľ a Mikuš | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského  hokeja
Zostava Slovenska proti Olympijským športovcom z Ruska: v bránke Konrád, "na tribúne" Sukeľ a Mikuš | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Rusko : Nemecko - Finále - Online - Hokej - ZOH 2018 | SPORTNET

ZOH 2018 v Pjongčangu (online, hokej – semifinále): Kanada – Nemecko -  ŠportX
ZOH 2018 v Pjongčangu (online, hokej – semifinále): Kanada – Nemecko - ŠportX

ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Slovensko v zápase o postup do štvrťfinále  hladko podľahlo USA - SITA.sk
ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Slovensko v zápase o postup do štvrťfinále hladko podľahlo USA - SITA.sk

ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Kanada zdolala Česko, v zápase o bronz padlo  10 gólov - SITA.sk
ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Kanada zdolala Česko, v zápase o bronz padlo 10 gólov - SITA.sk

Slovenský hokej na ZOH vo Vancouveri siahal na medailu

ZOH 2018 Hokej - Program, tabuľky, skupiny | Livestreaming.cz

Slováci po boji tesne podľahli Američanom. Ramsay: Rozhodli oslabenia - ZOH  2018 - Pchjongčchang 2018 - Športweb
Slováci po boji tesne podľahli Američanom. Ramsay: Rozhodli oslabenia - ZOH 2018 - Pchjongčchang 2018 - Športweb

Hokejové finále Rusko - Nemecko sme sledovali ONLINE - ZOH 2018 -  Pchjongčchang 2018 - Športweb
Hokejové finále Rusko - Nemecko sme sledovali ONLINE - ZOH 2018 - Pchjongčchang 2018 - Športweb

Hokej ONLINE: Fehérváryho spoluhráč s dištancom na šesť zápasov a strhnutím  z platu | Flashscore.sk
Hokej ONLINE: Fehérváryho spoluhráč s dištancom na šesť zápasov a strhnutím z platu | Flashscore.sk

IIHF predstavilo program kvalifikácie na ZOH 2018

Live prenos z 2. prípravného zápasu ČR 18 - SR 18 (17.00 h) |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Live prenos z 2. prípravného zápasu ČR 18 - SR 18 (17.00 h) | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

O postupe Slovenska na ZOH 2026 rozhodnú MS - Správy RTVS

USA : Slovensko - Online prenos - Hokej - ZOH 2018 | SPORTNET

Fínsko : Nórsko - Hokej - Online prenos - ZOH 2018 | SPORTNET

Olympijský hokej na Eurosporte | Skylink TV Magazín

ZOH 2018 v Pjongčangu: Hokej (program, výsledky, tabuľky) - SITA.sk

ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Slovensko zdolalo Rusko, v prvej tretine  prehrávalo 0:2 - SITA.sk
ZOH 2018 v Pjongčangu (hokej): Slovensko zdolalo Rusko, v prvej tretine prehrávalo 0:2 - SITA.sk